Naše služby sú pre vás úplne zadarmo

Vy platíte banke len štandardné poplatky spojené s poskytnutím hypotekárneho úveru.

Pri rokovaniach s bankami zastupujeme VAŠE záujmy a kompletné informácie o poskytovaných hypotekárnych produktoch môžete získať priamo v našej kancelári.

Ak máte konkrétnu otázku ohľadom hypotéky, kontaktujte nás.

Naši partneri

Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie
Financovanie

Úver vybavíte spolu s kúpou nehnuteľnosti a vybavenie hypotéky je preto maximálne efektívne

Pomôžeme vám vybrať úverový produkt alebo kombináciu produktov, ktoré budú najvhodnejším riešením vašej konkrétnej situácie. V niektorých prípadoch vám dokonca môžeme ponúknuť lepšiu úrokovú sadzbu, ako by vám štandardne ponúkla pobočka vybranej banky!

Budeme vás sprevádzať celým procesom vybavovania úveru, vy poskytnete len najnutnejšie podklady ohľadom svojej osoby a svojho príjmu a prídete podpísať úverové zmluvy.

RoKoS reality s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Ponúkame komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľnosti.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.